Zaprawa poranna, wniosek oraz na śniadanie.

Godzina 6.00. Pobudka. Zaprawa poranna, apel również na śniadanie. Stałem w fazie zaspany, przede mną mieszkały moje Panie – Pani Emilka oraz Pani Nikola. Nie właśnie ja – ludzie byli zaspani. Po chwili Nikola złapała ręką moje krocze a spróbowała je niezwykle ugniatać. Nikt nie zauważył, bo każdy myślał zaledwie o aktualnym, aby się położyć. Westchnąłem cicho, i na ich twarzach pojawiły się uśmieszki.

– Dzisiaj o 2 w ciemności na „rodzimą” polankę. – syknęła Nikola. – Tylko sprawdź się spóźnić.

– Będę. – szepnąłem.

Dzień minął już, nim się obejrzałem, teraz była 22 oraz przechowywali się do łóżek. Postawił sobie budzik w zegarku na 1.45 oraz zasnąłem. A sen posiadał wyjątkowy. Śniło mi się, że ze ludźmi lubymi polecieli do strumienia i ja byłem ich dostarczającym, musiałem każdej lizać stópki oraz dopełniać ich erotyczne fantazje. Oraz szybko JEB! W sposobie snu nagle dzwoni budzik.

– Kurwa mać – pomyślałem.

Ubrałem się w błyskawiczne dżinsowe spodenki i niebieski podkoszulek, natomiast do kasy przełożyłem dwie paczki prezerwatyw (zawsze mam ze sobą, na każdy wypadek). O 1.55 byłem na środowisku. Po chwili pojawiły się Królowe. Ubrane wszystkie na czarno. Bluzki czarne. Spódniczki czarne. Oraz na stópkach miały takie same buciki: czarne szpileczki na znacznie cienkim obcasie z nowoczesną stópką. Gdy stanęły przede mną, już miałem prowadzić „Hej”, a one wyciągnęły do pokonuje swoje nóżki, i ja domyśliłem się, czego ode mnie czekają. Dał się oraz ucałowałem paluszki obydwu dziewczyn. Nikola zostawiłam na podłogę jakąś czarną torbę sportową. Rozpoczęły na podłodze oraz gdy gdyby zupełnie nic, dziewczyny… zaczęły się całować. One się całowały, a ja był jak boleśni i gapiłem się na nie. Jeśli spojrzałem pod spódniczkę Emilki, to obejrzał… jej wargi sromowe. Obecne był przyjemni widok. Zajrzał do Nikoli – czarne stringi, ale sznurek wżynał się w cipkę, widziałem fragmencik różowiutkiej cipeczki, spośród której pochodził soczek. Po chwili Nikola zauważyła, co produkuję oraz otworzyła mnie kopać po twarzy, i nawet oberwałem szpilką w oko. Jeżeli w spokoju mocnym kopniakiem­ spowodowała krwotok z mojego nosa, zawyłem z smutku, i z oczu poleciały mi łzy. Wyłem z smutku, w celu Nikola strzeliła mnie z liścia i zawarła mi usta ręką. Pozostał ponad dwa razy w brzuch, w finale wyrwałem się z jej uścisku, zacząłem całować bose stópki Królowej Nikoli w szpileczkach i błagać, by przestała mnie torturować. Emilka, która dotąd obserwowałam się podeszła z tą sportową torbą, szepnęła coś Nikoli na uszko oraz zanim pojechały w natłok, Emilka zawołała