Zająłem swoją książkę oraz wyglądał

Zainteresował naszą misję i pragnął na powrót moich miłych Pań. Po chwili usłyszałem za sobą:

– Piesku, zdejmij spodnie, wypnij się także co najistotniejsze: niewiele się stanie, nie stanowisz czysta się obrócić. – to krzyknęła Pani Emilia.

– Tylko się wypiął, a dziurkę którą dysponuje ścisłą, kocham takie – powiedziała Pani Nikola. Zapomniwszy o rozkazie, odwrócił się oraz oniemiałem. Nikola i Emilka narzekały na sobie piękne stroje policjantek z lufami oraz kajdankami u boku. Gdy Królowe zobaczyły, że złamałem rozkaz, skuły moje dłonie oraz nogi, zawiązały oczy a usta opaską a ruszyło się. Zaczęły otaczać mnie pałkami wszędzie: po rękach, plecach, głowie, brzuchu, tyłku oraz intensywnościach. Nie mogłem przez opaskę protestować. Biły mnie tak przez 5 minut. W celu przestały. Poczułem, jak któraś z Pań wpycha mi coś do ust jednocześnie czułem, kiedy lek mokrego jeździ (język?) po moim wykonanie w rezultacie zrozumiałem: one przedstawiają strap-ony. Zacząłem się wyrywać, nie chciałem „stracić dziewictwa”. Przygotowało się wyłącznie pałowaniem. Do bieżącego Nikola powiedziała:

– Nie wyrobił na swoje stopy, śmieciu.

Potem Nikola dała mnie na brzuchu i ruszyła należeć oraz biec po moich plecach w równych szpileczkach. Nagle poczułem, jak Nikola mocnym tupnięciem wbiła obcas bucika w mój odbyt. Ból istniał nie do opisania. Emilka złapała mnie za włosy oraz zapytała:

– Będziesz miły?

– Będę – wyjęczałem.

– Dobry piesek

Emilka podeszła do mnie ze bliskim strap-onem oraz uderzyła krótką komendę:

– Obrabiaj

Zacząłem lizać od dołu jej jebadło, po chwili zacząłem powolutku zagłębiać główkę zabawki w moich ustach. Kiedy więc pracowałeś, moja Kobiecie bez zbytnich ceregieli zaczęła zmuszać mnie w usta, ograniczał się. Gwałciła mnie przez pół minuty, potem dała mi przez 5 sekund oddychać oraz dodatkowo. 30 sekund obciągania – 5 sekund przerwy, 30 sekund obciągania – 5 sekund odległości a tak w kółko. Jednak po chwili do radości wcieliłam się Nikola – wówczas było złe. Musiałem obciągać JEDNOCZEŚNIE 2 strap-ony o długości 25cm! Gdy nawilżyłem penisa Nikoli, ona podeszła z końca oraz gorącym ruchem weszła we mnie. Posuwała mnie właśnie nagle, iż Emilka nie nadążała, żeby sparować swoje czyny z stylami Nikoli. W tyle Emilka odpuściła sobie obciąganie, i ja, będąc piękne usta, zacząłem pojękiwać z bólu. Po chwili Emilce zaczęło coś cieknąć po nogach – istniała naturalnie podniecona, że aż nie wyrabiała. Po chwili podbiegła do gwałcącej mnie Nikoli, szepnęła coś jej na ucho. Nikola od razu wyszła ze mnie również zmuszała się nie zniechęcać do końca. Po chwili poczułem silny ból: Królowe JEDNOCZEŚNIE posuwały mnie w dupę. I ostatnie strap-ony miały 5cm średnicy… Jednak Emilka dołączyła do mnie, wjechała w moje życie oraz poprzez minutkę zmuszała mnie w usta. Ale zaczęło dodatkowo jej cieknąć, więc odpięła strap-ona, pociągnęła mnie za włosy do znajomej cipki i wydawała ssać. Więc ssałem. Wpychałem język do jej cipki, wykonując ruchy okrężne. Poczułem skurcze na języku. Królowa jęczała z przyjemności. Doszła. Nikola odeszła ze mnie a rzekła błagalnym tonem do Emilki: