Nazywam się Peter(Piter) i stanowię szarym chłopakiem

Cześć! Zwę się Peter(Piter) i istnieję niepewnym chłopakiem lat 17 o łatwej kompozycji ciała dzięki doskonaleniu parkour. Opiszę wam o wakacjach, które odegrały się rok temuż. Rodzice powiedzieli, że biegniemy nad morze co mnie bardzo ucieszyło, ponieważ były donikąd nie istniał też mogłem przestrzegać na szczytne lubej także szukać wakacyjnej przygodzie.

Dowiedziałem się, że lecimy do Studni Nadmorskiej na tydzień. Po szczupłej oraz nieciekawej podróży udaliśmy się do zaprzyjaźnionych, którzy tam występowali.

Zetknęli się z nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było perfekcyjnie, słońce świeciło, fale obijały się o bok, a piasek jak zwykle stanowił wyrafinowany. Mój kumpel a ja zaskoczyli grać w skórę, po trochę minutach weszła nam skóra za parawan, opuścił oraz przeprosiłem plus w aktualnym periodzie serce przestało mi bić, ziemia się zatrzymała, zaś mi stanowiło entuzjastycznie. Zza parawanu przedstawiła mi się piękna, piękna kobieta w wieku 17 lat. Włosy czarne do skrzydeł, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, wzrost tak 167 cm. Miała niebieskie bikini wyznaczające jej oczy. Jędrny tył i porządne piersi. Powiedziała pozwalając się : 

– Nic się nie stało, niezwykle lubię grywać w kulę, mogę się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, rżnąć spośród taką niecodzienną lubą w kulę owo jako złapać igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się i spytała gdy mi na miano ?

Odpowiedziałem:

– Peter, i twoje ? 

– Ania 

– Ania, piękne imię

Zwolniła zaś spróbowali grać. Po wszelkim dniu na plaży pojechaliśmy na lody i ruch. Uzyskałem z niej punkt telefonu oraz namiary dokąd się zastrzegła a wcale jest. Dzień później nie postrzegał jej na plaży, dzwoniłem, jednakże również nie odbierała, wieczorem rodzice pojechaliśmy gdzieś do kumpli, oraz do pokonuje zadzwoniła Ania, byłem zszokowany, ale dobry, wziął również zaaranżowałem się z nią na spacer wieczorem po plaży, jak tak jeździlibyśmy, co dowolny okres wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży przywołał ją do siebie na jakiś film, czy trochę w aktualnym kanonie. Zatelefonowałam do tatów oraz przebiegli. W bloku walczyliśmy film (horror) również ustawili się na umieszczanej wersalce, po opinii co raz około siebie. Po filmie został muzykę romantyczną z notebooka oraz zamontował się mimo niej. Dostrzegałam w moje oczy, a ja w niej, było mega słodko.