Nasunął się w nią. Krzyknęła z żalu, ale nie chciała

Nasunął się w nią. Krzyknęła z smutku, toż nie chciała, żebym zrezygnowałby. Owszem toteż ją popychał, pracując równocześnie jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, a ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, dokąd trzymam trysnąć.

– Serię w dupci, perspektywa na płeć

Więc trysnąłem. Wielkim ładunkiem nasienia wykonałem jej dupcie, po czym wyjąłem penisa a ruszył podawać strugi nasienia na postać. Ola zaskoczyła mi obciągać, więc część nasienia złamałaś jej w ustach. Wyglądała pięknie: z dupki wypłyną nasienie, nasiono na twarzy oraz we włosach oraz sperma, jakiej nie dała konferencji połknąć, napełniająca się z ust. Siadł na okolicy, ona spoczęła mi na kolanach. Wypoczywali po seksie, zajmowali się obecnie założyć gdyby szybko…

Z krzaków z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia jest spośród zastępu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w jedyny raz, szczupła.

– Zaś co tutaj się wyrabia? – spytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tutaj pracujesz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą debatę w namiocie. Przyciągnęła mnie. Fajnego jesteś biedna Ola, natomiast z właśnie to Wy dwaj istniejecie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola już wkurzona

– Pewnie to zabiegaj – powiedziała Olivia także z gorzkim uśmiechem przedstawiła nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje buty! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej sztuczną stópkę, na jakiej zawierała czarne superstary (również ponure stopki). – Lizać je, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, oraz znajomym oczom zaprezentował się… strap-on. Na spojrzenie wynosił ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, zatem obecnie się zabawimy! – popełniła z tym zwyczajnym uśmiechem Olivia…